חיפוש
€ אירו
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט Close

  מהדורה מיוחדת Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Ver 1.1

  יצרן: נינטנדו
  €441.22
  המחיר בשבילך: €401.51
  i h

   התחילו חיים חדשים על אי בודד עם קונסולת נינטנדו סוויטץ' במהודרה מיוחדת של המשחק Animal Crossing: New Horizions!

   

  הערכה הייחודית במהדורה מיוחדת כוללת:

  - קוד להורדת המשחק המלא Animal Crossing: New Horizons

  - מעגן (Dock) בעיצוב מיוחד

  - בקרי JoyCon ורצועת יד בצבעים בלעדיים

  - עיצוב מיוחד על גב קונסולת הNintendo Switch

  לשחק בכל זמן, עם כל אחד, בכל מקום!

  הנינטנדו סוויץ' (Nintendo Switch) היא קונסולת משחקים ביתית פורצת דרך. לא רק שהיא מתחברת למסך הטלויזיה שלכם בבית, היא משתנה ברגע לקונסולת משחקים ניידת עם מסך 6.2 אינץ׳ שמוכנה לזוז איתכם לאן שרק תרצו.

  בפעם הראשונה אי פעם, השחקנים יכולים ליהנות מחווית משחק של קונסולה ביתית בכל עת ובכל מקום ולקחת את הדמויות האהובות של נינטנדו לשיאים חדשים בגרפיקת -HD עוצרת נשימה.

   

  בקר ה-Joy-Con בעיצוב מיוחד!

  בקר ה-Joy Con מציע מספר דרכים מפתיעות וחדשות לשחק. ניתן להשתמש בשני בקרי Joy-Con באופן עצמאי בכל יד, או ביחד כבקר אחד כאשר שני הבקרים מחוברים לאביזר ה-Joy-Con Grip (כלול באריזה). בנוסף אתם יכולים לחבר את שני הבקרים למסך הקונסולה הראשית לשימוש במצב נייד, או להעביר בקר אחד לחבר וליהנות לשחק יחד במשחקים הנתמכים. לכל Joy-Con יש סט מלא של כפתורים שיכולים לשמש כבקר עצמאי בנפרד, וכל אחד מהם כולל חיישני תנועה וחיישן ג׳ירו, שמביאים את חווית בקרת השליטה וההיגוי שמאלה וימינה במשחקי מרוצים לרמה חדשה של הנאה.


  הנינטנדו סוויץ' (Nintendo Switch) מכיל מספר תכונות מובנות שהופכות אותו לאינטראקטיבי יותר. ב- Joy-Con השמאלי יש כפתור ״לכידת מסך״ כדי שהשחקנים יוכלו לצלם צילומי מסך באופן מיידי. בקר ה-Joy-Con הימני כולל נקודת NFC לאינטראקציה עם דמויות amiibo, יחד עם מצלמת ‘Motion IR’ שיכולה לזהות את המרחק, הצורה ואת התנועה של אובייקטים במשחקים שתוכננו לכך במיוחד. לדוגמה, הבקר לא רק יכול לזהות כמה רחוק הוא מידו של השחקן, אלא גם אם כף ידו של השחקן היא בצורת אבן, נייר או מספריים. 

  הנינטנדו סוויץ' (Nintendo Switch) עושה חיים קלים עבור השחקנים להישאר מחוברים. ניתן לחבר עד 8 קונסולות למשחקים אלחוטיים מקומיים. ועל ידי הנחת הקונסולה באמצעות המעמד המובנה בצידו האחורי של מסך הקונסולה, השחקנים יכולים לנתק את בקרי ה- Joy Con ולשחק יחד בכל מקום.

  עדכון החורף של Animal Crossing: New Horizons 

   

  עדכון חינמי הגיע בימים האחרונים ל-Animal Crossing: New Horizons. העדכון מוסיף אירועים חגיגיים ותוספות, כמו גם אפשרויות חדשות עבור שחקנים לתקשר עם חברים ומשפחה ולהנות מחיי האי יחדיו לצד תושבי Animal Crossing: New Horizons. העדכון החורפי החדש מוסיף לחווית המשחק אירועים מיוחדים כגון חג ההודיה (Turkey Day) ב-26 בנובמבר ויום הצעצועים (Toy Day) ב-24 בדצמבר, ליצירת אווירה חגיגית במיוחד. עוד מביא עמו עדכון החורף גם ריאקציות ותסרוקות חדשות ל-Animal Crossing: New Horizons  ושדרוג להרחבת אחסון חפצי הבית בתוך המשחק עצמו ואפשרויות העברת קבצי שמירה.